معین آزمایش مقابله برنامه بالستیک واشنگتن

معین: آزمایش مقابله برنامه بالستیک واشنگتن کره شمالی کره شمالی موشک بالستیک

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بیت‌کوین دوباره گران می‌شود!

یک کارشناس حوزه بانکداری الکترونیک با اشاره به ارائه ارز دیجیتالی “گرام” در آینده‌ای نزدیک به وسیله تلگرام، این ارز را یک رقیب جدی جهت بیت‌کوین ارزیابی کرد.&nbs

بیت‌کوین دوباره گران می‌شود!

بیت کوین دوباره گران می شود!

عبارات مهم : تلگرام

یک کارشناس حوزه بانکداری الکترونیک با اشاره به ارائه ارز دیجیتالی “گرام” در آینده ای نزدیک به وسیله تلگرام، این ارز را یک رقیب جدی جهت بیت کوین ارزیابی کرد.

سهیل شهیدی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به کم کردن قیمت بعضی ارزهای دیجیتالی از جمله بیت کوین را مقطعی توصیف و اظهار کرد: هرچند ممکن است احتمالا در ابتدای کار یک کم کردن قیمت داشته باشیم که البته طبق روال سال های گذشته امری قابل انتظار است ولی این کم کردن قیمت به زودی متوقف و از ماه های خرداد و تیر و نیمه دوم سال رشد قیمت ارزهای دیجیتالی مجددا شروع می شود.

او همچنین ارز “گرام” که خبر رسان تلگرام صادرکننده آن خواهد بود را به عنوان یکی از مهم ترین رقبای بیت کوین در آینده نام برد و اظهار کرد: اگر خبر رسان تلگرام به عنوان یک شبکه خبر رسان بخواهد وارد حوزه ارزهای دیجیتال شود، احتمال موفقیت آن بسیار زیاد هست، چراکه خبر رسان تلگرام در حال حاضر حدود 200 میلیون کاربر دارد که در برابر 50 میلیون نفری که از ارزهای دیجیتالی فعلی استفاده می کنند، عدد بسیار بزرگتری است.

بیت‌کوین دوباره گران می‌شود!

این کارشناس حوزه بانکداری الکترونیک همچنین به مقاومت ها در برابر ارز خبر رسان تلگرام در داخل کشور اشاره کرد و گفت: در این زمینه به نظر می رسد کج فهمی هایی وجود دارد، آیا که بعضی فکر می کنند جهت خرید و فروش ارز گرام باید مدارک هویتی به خبر رسان تلگرام ارائه شود، در صورتی که اینگونه نیست و این مدارک هویتی تنها باید جهت خرید سهام ارائه شود. درواقع خبر رسان تلگرام کشور عزیزمان ایران را جهت خرید سهام و نه استفاده از ارزهای خود تحریم کرده است.

شهیدی با تاکید بر این که جهت استفاده از ارز تلگرامی در محیط خبر رسان تلگرام نباید مدارکی ارائه دهیم، اظهار کرد: بعضی فکر می کنند خبر رسان تلگرام با این کار خود به منافع اقتصادی کشور ضربه می زند در صورتی که بعضی دیگر بر این عقیده اند که این امر چه بسا بتواند جهت کشور ارزآوری هم داشته باشد، چراکه در این بستر می توان خدمات ایجاد شده است در بستر خبر رسان تلگرام را به بازدیدکنندگان خارجی نیز عرضه کرد.

یک کارشناس حوزه بانکداری الکترونیک با اشاره به ارائه ارز دیجیتالی “گرام” در آینده‌ای نزدیک به وسیله تلگرام، این ارز را یک رقیب جدی جهت بیت‌کوین ارزیابی کرد.&nbs

قیمت بیت کوین که در آخرین خیزش قیمتی خود تا مرز 20 هزار دلار رفته بود، در روزهای گذشته دچار افت قیمتی حتی تا حدود 25 درصد هم شده است هست؛ امری که باعث شده است بسیاری از سرمایه گذاران این حوزه را دچار تردید و نگرانی کند، با این حال بسیاری از کارشناسان با بررسی روند قیمتی این ارز در سال های گذشته، این کم کردن قیمت را امری معمولی و قابل آینده نگری ارزیابی کرده اند.

ارزهای دیجیتالی رمزنگاری همچون بیت کوین، ریپل و مونرو باید به وسیله سیستم های رایانه و با استفاده از الگوریتم های پیشرفته ای استخراج یا ماینینگ شود. بسیاری از غول های تکنولوژی امکان ارسال و انتقال پول را با استفاده از اپلیکیشن های خبر رسان و پلت فرم های خود فراهم آورده اند تا بازدیدکنندگان بتوانند به آسانی ارزهای دیجتالی مربوطه را استخراج کرده و از این طریق اقدام به کسب درآمد و سودآوری کنند.

بیت کوین در واقع پردازش مبادلات مالی بر بستر یک فناوری به نام “بلاک چین” است که زنجیره بلوک هم تعریف می شود و مبتنی بر رمزنگاری هست. با استفاده از این فناوری یک پول مجازی به نام بیت کوین به وجود آمد که در فضای اینترنتی قابل انتقال هست؛ فناوری بیت کوین که یک پول رمزنگاری شده است هست، این امکان را به بازدیدکنندگان می دهد که بدون نیاز به هیچ بانکی مبادلات مالی خود را انجام می دهد، ضمن این که ناشناس هم باقی بماند.

بیت‌کوین دوباره گران می‌شود!

پیام رسان خبر رسان تلگرام نیز چندی است که اعلام کرده قصد دارد تا به جمع پلت فرم های استخراج ارزهای دیجیتالی بپیوندد. خبر رسان تلگرام ارز رمزنگاری شده است اختصاصی خود را با عنوان “گرام” (Gram) نامگذاری کرده هست. گفته می شود این پلت فرم توسعه یافته تلگرام، امکان استفاده از این ارز را حتی در سایر خبر رسان های دیگر نیز فراهم می کند.

یک کارشناس حوزه بانکداری الکترونیک با اشاره به ارائه ارز دیجیتالی “گرام” در آینده‌ای نزدیک به وسیله تلگرام، این ارز را یک رقیب جدی جهت بیت‌کوین ارزیابی کرد.&nbs

واژه های کلیدی: تلگرام | فناوری | تلگرام ک | استفاده | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs