معین آزمایش مقابله برنامه بالستیک واشنگتن

معین: آزمایش مقابله برنامه بالستیک واشنگتن کره شمالی کره شمالی موشک بالستیک

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی می‌خواهیم شاهد عوض کردن واکنش‌ها نظام کشور عزیزمان ایران باشیم , ادعای سخنگوی وزارت خارجه آمریکا

سخنگوی وزیر خارجه آمریکا مدعی شد: ما می‌خواهیم شاهد عوض کردن واکنش‌ها نظام کشور عزیزمان ایران باشیم. ما از اینکه این را بگوییم خجالت نمی‌کشیم.

می‌خواهیم شاهد عوض کردن واکنش‌ها نظام کشور عزیزمان ایران باشیم , ادعای سخنگوی وزارت خارجه آمریکا

ادعای سخنگوی وزارت خارجه آمریکا؛ می خواهیم شاهد عوض کردن واکنش‌ها نظام کشور عزیزمان ایران باشیم

عبارات مهم : ایران

سخنگوی وزیر خارجه آمریکا مدعی شد: ما می خواهیم شاهد عوض کردن واکنش‌ها نظام کشور عزیزمان ایران باشیم. ما از اینکه این را بگوییم خجالت نمی کشیم.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت خارجه آمریکا «هیدر نائورت»، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده در نشست خبری با حضور خبرنگاران در خصوص سفر وزیر خارجه کره شمالی به کشور عزیزمان ایران و اینکه هنوز هیچ جزییاتی از این دیدار درز نکرده هست، گفت: من گزارش ها در این مورد را دیده ام؛ ما گزارش هایی دیده ایم مبنی بر اینکه او ظاهراً به کشور عزیزمان ایران سفر کرده هست. ما نمی توانیم این را تایید کنیم. من نمی دانم؛ فکر می کنم این ها درحال حاضر فقط گزارش های رسانه ای هست. اگر بتوانیم این گزارش ها را تأیید کنیم، یا اطلاعات جدیدی راجع به آن داشتیم، به شما اطلاع خواهیم داد.»

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در خصوص عوض کردن لحن آمریکا در برابر کشور عزیزمان ایران از توییت تند ترامپ تا پیشنهاد مذاکره بدون پیش شرط و همچنین ادعای ترامپ در حمایت از مردم کشور عزیزمان ایران و همزمان اعمال مجدد تحریم ها و اینکه چطور دولت می تواند این ادعای خود را ثابت کند در حالی که مردم کشور عزیزمان ایران از تحریم ها آسیب خواهند دید؟ مدعی شد: من می گوییم بیایید بر جایی که این تحریم ها به آن متعلق است تمرکز کنیم؛ یعنی ایران.

می‌خواهیم شاهد عوض کردن واکنش‌ها نظام کشور عزیزمان ایران باشیم , ادعای سخنگوی وزارت خارجه آمریکا

وی مدعی شد: علت خشم مردم و زیاد کردن این خشم در سال های اخیر این است که کشور عزیزمان ایران گزینش کرده که پول ها، منابع و سخت کوشی و کارها مردم خودش را صرف بی ثبات کردن منطقه کند. آنها همه این ها را صرف ماجراجویی کرده اند؛ آنها همه اینها را صرف کشورهای دیگر نظیر سوریه و عراق و سایرین کردند. این چیزی است که ما برایش سند داریم و به خوبی می دانیم و آنها نمی خواهند سودشان را به مردمشان بازگردانند. در نتیجه من فکر می کنم مردم اعتراض را گزینش کردند تا نگرانی ارزش را راجع به دولت ابراز کنند.

«نائورت» در ادامه ضمن تکرار ادعاهای آمریکا گفت: ما می خواهیم شاهد عوض کردن واکنش‌ها نظام کشور عزیزمان ایران باشیم. ما از اینکه این را بگوییم خجالت نمی کشیم. ما می خواهیم شاهد عوض کردن در واکنش‌ها در جایی باشیم که آنها دلواپس مردم خودشان باشند و تعرض به حقوق بشر را متوقف کنند و پولشان را جهت مردمشان صرف کنند نه ماجراجویی های خارجی یا تروریسم در سراسر جهان.

سخنگوی وزیر خارجه آمریکا مدعی شد: ما می‌خواهیم شاهد عوض کردن واکنش‌ها نظام کشور عزیزمان ایران باشیم. ما از اینکه این را بگوییم خجالت نمی‌کشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چطور قرار است دولت از مردم کشور عزیزمان ایران حمایت کند؟ مدعی شد: من فکر می کنیم یکی از راه هایی که ما می توانیم برویم، اجازه بیان نگرانی ها به آنها و برجسته کردن نگرانی هایی است که راجع به کشور عزیزمان ایران داریم. پومپئو صراحتا راجع به معضلات و در حمایت از مردم کشور عزیزمان ایران صحبت کرد و به مردم نشان داد که ما کنار آنها ایستاده ایم.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا راجع به اقدام آمریکا جهت پاسخگو کردن کشور عزیزمان ایران در قبال رفتارهایش ادعاهای قبل را تکرار کرد و گفت: من فکر می کنم تحریم های مالی به این نشانه کمک می کند؛ آیا که ما می دانیم که دولت پولش را صرف مردمش نمی کند. آنها پولشان را صرف مواظبت های پزشکی یا خدمات (که ما و بسیاری ملت های آزاد از آن منتفع هستند) نمی کنند. آنها پولشان را صرف حملات تروریستی می کنند و ما می دانیم که آنها پولشان را صرف بمب ها و راه اندازی سلاح ها علیه دیگر کشورها می کنند. ما می دانیم این جایی است که آنها پولشان را خرج می کنند. در نتیجه آمریکا تصمیم به اعمال این تحریم ها گرفته و این کارها را انجام داده است.

وی مدعی شد ما در این مورد ترجیح می دهیم از تحریم استفاده کنیم تا از منابع دیگر یا دارایی های دیگر و من فکر می کنم مسیر خوبی در پیش رو داریم.

می‌خواهیم شاهد عوض کردن واکنش‌ها نظام کشور عزیزمان ایران باشیم , ادعای سخنگوی وزارت خارجه آمریکا

«نائورت» در ادامه مدعی شد: من فکر می کنم ما باید از کشور دیگر بخواهیم که دست از حمله به دیگر ملت ها و ترور بردارند. این یکی از چیزهایی است که ایالات متحده انجام داده هست. ما در این درخواست تنها نیستیم. این مهم است که این موضع گرفته شود و از این مسیر عقب نشینی صورت نگیرد.

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | تحریم ها | وزارت خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs