معین آزمایش مقابله برنامه بالستیک واشنگتن

معین: آزمایش مقابله برنامه بالستیک واشنگتن کره شمالی کره شمالی موشک بالستیک

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قرارداد کرانچار امضا شده است است/ کمیته فنی روی مجیدی و شاهرودی نظر مثبت دارد ، کلانی

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال می‌گوید قرارداد زلاتکو کرانچار امضا شده است است و او روز جمعه وارد کشور عزیزمان ایران می‌شود. 

قرارداد کرانچار امضا شده است است/ کمیته فنی روی مجیدی و شاهرودی نظر مثبت دارد ، کلانی

کلانی: قرارداد کرانچار امضا شده است است/ کمیته فنی روی مجیدی و شاهرودی نظر مثبت دارد

عبارات مهم : مذاکره

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال می گوید قرارداد زلاتکو کرانچار امضا شده است است و او روز جمعه وارد کشور عزیزمان ایران می شود.

حسین کلانی در گفت وگو با ایسنا در پاسخ به این پرسش که آیا مذاکره با گزینه های دستیاری زلاتکو کرانچار برعهده کمیته فنی فدراسیون فوتبال است یا حمید استیلی وظیفه این کار را دارد، اظهار کرد: کمیته فنی تصمیم گیرنده هست. البته نظر آقای استیلی به کمیته فنی می آید و مورد بحث قرار می گیرد. همچنین اختیارات کامل تیم ملی امید برعهده آقای استیلی هست. به همین علت تمام برنامه هایی که جهت تیم ملی امید در نظر گرفته می شود با توجه به نظرات آقای استیلی هست. او با توجه به تجربه ای که دارد در این کمیته نظراتش را ارائه می کند و در کمیته فنی با حضور افراد صاحب نظری مانند آقای محصص در یک محیط دموکراتیک راجع به مباحث مطرح شده است بحث و گفت وگو صورت می گیرد.

او افزود: از روز جمعه صبح با ورود آقای کرانچار به ایران، او هم در جلسات ما حاضر خواهد شد و ان شاءالله تمام پرسشها حل می شود. در حال حاضر تنها در حال مذاکره با گزینه های دستیاری کرانچار هستیم.

قرارداد کرانچار امضا شده است است/ کمیته فنی روی مجیدی و شاهرودی نظر مثبت دارد ، کلانی

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا نام شاهرودی و مجیدی در این کمیته مطرح شده است است یا نه، تصریح کرد: کمیته فنی در جریان مذاکره با این دو نفر هست. نام این دو نفر در کمیته فنی مطرح شده است و این کمیته نظر مثبتی روی این دو نفر دارد.

کلانی همچنین تاکید کرد: قرارداد زلاتکو کرانچار امضا شده است است و از روز شنبه تمرینات تیم ملی امید شروع می شود. ما یک لیست ۱۴۰، ۱۵۰ نفری داشتیم که از آن ۷۰ نفر به تیم ملی امید دعوت می شوند.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال می‌گوید قرارداد زلاتکو کرانچار امضا شده است است و او روز جمعه وارد کشور عزیزمان ایران می‌شود. 

او در آخر گفت: امیدوارم رسانه های ما از تیم ملی امید و تیم ملی بزرگسالان حمایت کنند. ما در آینده نشست های زیادی با رسانه ها خواهیم داشت تا از نظرات آن ها استفاده کنیم. نشانه این است که غرور ملی مان را احیا کنیم؛ غروری که در طول این مدت کمی خدشه دار شده است هست. خصوصا در زمانی که تمام دنیا با ما سر جنگ دارند، ما خودمان باید مشکلاتمان را حل کنیم. ما باید اختلاف سلیقه ها را به حداقل برسانیم و با تعامل حل کنیم تا غرور ملی مان دوباره احیا شود و جوانان ما افتخار آفرینی کنند.

واژه های کلیدی: مذاکره | فوتبال | قرارداد | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs